BİZE ULAŞIN

Çağrı merkezi operasyonlarımız kısıtlı bir şekilde yeniden başlamıştır. Hafta içi 13.00-17.00 saatleri arasında, cumartesi günü 13.00-15.00 saatleri arasında veya WhatsApp hattımızdan dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

[email protected]

0850 307 09 27

ALICILAR

sutore nedir?

sutore, ayakkabı tutkunlarının her türlü alım-satım işlemlerini %100 orijinallik güvencesi altında gerçekleştirebilmeleri için online olarak hizmet veren Türkiye’nin ilk premium sneaker platformudur.

Ayakkabılarınız yeni mi?

sutore, web sitesinde bulunan her ürün için “kullanılmış” ve “yeni ürün” şeklinde seçenekler sunar ve isteğiniz doğrultusunda seçim yapabilmenize olanak tanır.

Ayakkabılarınız orijinal mi?

sutore’de satışı yapılan her ürün kontrol merkezimizde uzmanlarımız tarafından titizlikle incelenir ve birçok testten geçirilerek ürünlerin orijinallikleri doğrulanır. Aynı zamanda sutore, satın aldığınız ürünün orijinal olmaması durumunda tüm sorumluluğu üstleneceğini taahhüt eder.

Ürünlerin fiyatları nasıl belirleniyor?

Bireysel satıcılar ile alıcılar arasında aracı hizmet sağlayıcı platform olan sutore’de ürünlerin fiyatları satıcılar tarafından belirlenir. Diğer yandan sutore, satış fiyatının belirlenmesinde ürünün global piyasa değerini göz önüne alarak makul bir değerin belirlenmesinde satıcılara yardımcı olur.

Ürünler bana nasıl ulaşıyor?

Öncelikle satın almış olduğunuz ürün satıcı tarafından kontrol merkezimize ulaştırılır. Ürün orijinalliği doğrulandıktan sonra ise size gönderilir. Detaylı bilgi için Kargo Süreci sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ürünü iade edebilir miyim?

sutore’nin aracı hizmet sağlayıcı rolüne istinaden iade işlemi mümkün olmamaktadır. Detaylı bilgiye ulaşmak için İptal/İade Süreci sayfasını inceleyebilirsiniz.

SATICILAR

sutore üzerinden nasıl satış yapabilirim?

sutore’ye üye olurken “Satıcıyım” seçeneğini işaretleyerek kayıt oluşturduğunuzda satış ekibimiz 1 iş günü içerisinde sizinle iletişime geçecek ve ürünlerinizi listeleyeceklerdir.

Neden sutore üzerinden satış yapmalıyım?

sutore, Türkiye’nin ilk premium sneaker satış platformudur. Seçkin bir platform olması ve sağlamakta olduğu %100 orijinallik güvencesi sayesinde sutore ile çalışmak ürünlerinizin satılma olasılığını son derece yükseltir ve aynı zamanda satış sürecini oldukça kolaylaştırır.

Ürünü istediğim fiyattan satabilir miyim?

Satış ekibimiz sizinle iletişime geçtiğinde ürünün fiyatını istediğiniz gibi belirleyebilir, ayrıca istediğiniz zaman bu fiyatı güncelleyebilirsiniz.

Komisyon oranlarınız nasıl?

Adil bir fiyat politikası izleyen sutore, hem satıcıların hem de alıcıların menfaatlerini korumak için listeleme fiyatını alıcıyla anlaşmış olduğu fiyat üzerine yüzde 9 komisyon ve KDV dahil 50TL hizmet bedeli ekleyerek belirler. Bunun dışında üyelik ücreti, ürün başına listeleme ücreti vs. yoktur.

Ürünüm satıldıktan sonra ne yapmalıyım?

Öncelikle satışınız başarıyla gerçekleştiği için tebrik ederiz. Bu aşamadan sonra yapmanız gerek tek şey ürününüzü size sağladığımız talimatlara uygun bir şekilde paketlemeniz ve kontrol merkezimize göndermeniz olacak.

Ürün ödemesini ne zaman alacağım?

Kontrol merkezimize ulaşan ürününüzün orijinalliğinin teyit edilmesini takip eden ilk çarşamba gününde ödemeniz iyzico tarafından hesabınıza aktarılır.