BİZE ULAŞIN

Pazartesi – Cumartesi günleri, 10.00 – 18.00 saatleri arasında Çağrı Merkezimiz veya WhatsApp hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

[email protected]

0850 307 09 27

ALICILAR

sutore, ayakkabı tutkunlarının alım-satım işlemlerini orijinallik güvencesi altında gerçekleştirebilmeleri için online olarak hizmet veren Türkiye’nin ilk premium sneaker platformudur. sutore bir aracı hizmet sağlayıcı platformdur, ürünlerin satıcısı değildir.

sutore’de satışı yapılan her ürün kontrol merkezimizde uzmanlarımız tarafından titizlikle incelenir ve birçok testten geçirilerek ürünlerin orijinallikleri doğrulanır. sutore, satın aldığınız ürünün orijinal olmaması durumunda tüm sorumluluğu üstleneceğini taahhüt eder.

sutore, ürünlerin hem orijinalliğini hem de kondisyonunu inceler ve size yalnızca “Yeni, Giyilmemiş – Doğrulanmış” ürünleri gönderir.

Kalıpları dar olduğu için, Air Force benzeri modellere göre, Dunk modellerinde 0.5 numara, Jordan modellerinde aynı veya 0.5 numara, Yeezy modellerinde 1-1.5 numara, Yeezy Slide modellerinde ise 1.5-2 numara büyük alınmasını öneriyoruz. Verdiğimiz bu önerilerin tavsiye niteliğinde olduğunu, platformumuzda koşulsuz iade gerçekleştirilemediğini lütfen unutmayın.

sutore’de ürünlerin fiyatları satıcılar tarafından belirlenir, sutore’nin ürünlerin fiyatlarına müdahale etme şansı yoktur. Ürün sayfasında “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak satıcıların ürün için belirledikleri fiyatları görüntüleyebilirsiniz.

Sitemizde satılan ürünler limitli sayıda üretildikleri için ürünlerin ne zaman stoklarımıza geleceği hakkında bir bilgi ne yazık ki veremiyoruz. Diğer yandan dilerseniz yurt içi ve yurt dışındaki satıcılar arasında detaylı bir stok taraması gerçekleştirebiliriz.

Öncelikle satın almış olduğunuz ürün, satıcı tarafından kontrol merkezimize ulaştırılır. Ürün, orijinalliği doğrulandıktan sonra ise size gönderilir. Bu süreç ortalama 5-6 iş gününde tamamlanır. Detaylı bilgi için Kargo Süreci sayfamızı inceleyebilirsiniz.

sutore, ticari amaçla hareket etmeyen bireysel satıcılar kapsamında aracılık hizmeti sunduğu için koşulsuz iade gerçekleştirememektedir. Detaylı bilgiye ulaşmak için İptal & İade Süreci sayfasını inceleyebilirsiniz.

SATICILAR

sutore, Türkiye’nin ilk premium sneaker platformudur. sutore’nin seçkin bir platform olması ve sağlamakta olduğu %100 orijinallik güvencesi, ürünlerinizin satılma olasılığını son derece yükseltir ve aynı zamanda satış sürecini kolaylaştırır.

Satıcı alanına erişmek için sutore hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Satıcı Özel” sayfasından kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Ürününüzün satışa çıkması için WhatsApp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçmeniz ve talep edilecek belgeleri eksiksiz bir şekilde ekibimizle paylaşmanız gerekmektedir.

Satıcı alanı üzerinden ürünün fiyatını istediğiniz gibi belirleyebilir, istediğiniz zaman bu fiyatı güncelleyebilirsiniz.

sutore bir aracı hizmet sağlayıcı platformdur, ürünlerin alıcısı değildir.

İşlemlerinizin başarı yüzdesine göre komisyon oranınız değişiklik gösterir.

Öncelikle satışınız başarıyla gerçekleştiği için tebrik ederiz. Bu aşamadan sonra yapmanız gerek tek şey ürününüzü size sağladığımız talimatlara uygun bir şekilde paketlemeniz ve kontrol merkezimize göndermeniz olacak.

Kontrol merkezimize ulaşan ürününüzün orijinalliğinin doğrulanmasını takip eden ilk çarşamba veya cuma gününde ödemeniz iyzico tarafından hesabınıza aktarılır.