BİZE ULAŞIN

Pazartesi – Cumartesi günleri, 09.00 – 17.00 saatleri arasında Çağrı Merkezimiz veya WhatsApp hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

info@sutore.com

0850 307 09 27

ALICILAR

sutore nedir?

sutore, ayakkabı tutkunlarının alım-satım işlemlerini orijinallik güvencesi altında gerçekleştirebilmeleri için online olarak hizmet veren Türkiye’nin ilk premium sneaker platformudur. sutore bir aracı hizmet sağlayıcı platformdur, ürünlerin satıcısı değildir.

Ürünler orijinal mi?

sutore’de satışı yapılan her ürün kontrol merkezimizde uzmanlarımız tarafından titizlikle incelenir ve birçok testten geçirilerek ürünlerin orijinallikleri doğrulanır. sutore, satın aldığınız ürünün orijinal olmaması durumunda tüm sorumluluğu üstleneceğini taahhüt eder.

Ürünler yeni mi?

sutore, ürünlerin hem orijinalliğini hem de kondisyonunu inceler ve size yalnızca “Yeni, Giyilmemiş – Doğrulanmış” ürünleri gönderir.

Ürünlerin kalıpları nasıl?

Kalıpları dar olduğu için Air Force benzeri modellere göre Jordan modellerinde 0.5-1 numara, Yeezy modelerinde 1-1.5 numara, Yeezy Slide modelerinde ise 1.5-2 numara büyük alınmasını öneriyoruz. Verdiğimiz bu önerilerin tavsiye niteliğinde olduğunu lütfen unutmayın.

Ürünlerin fiyatları nasıl belirleniyor?

sutore’de ürünlerin fiyatları satıcılar tarafından belirlenir, sutore’nin ürünlerin fiyatlarına müdahale etme şansı yoktur. Ürün sayfasında “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak satıcıların ürün için belirledikleri fiyatları görüntüleyebilirsiniz.

Ürünlerin stokları ne zaman yenileniyor?

Sitemizde satılan ürünler limitli sayıda üretildikleri için ürünlerin ne zaman stoklarımıza geleceği hakkında bir bilgi ne yazık ki veremiyoruz. Diğer yandan dilerseniz yurt içi ve yurt dışındaki satıcılar arasında detaylı bir stok taraması gerçekleştirebiliriz.

Ürünler bana nasıl ulaşıyor?

Öncelikle satın almış olduğunuz ürün, satıcı tarafından kontrol merkezimize ulaştırılır. Ürün, orijinalliği doğrulandıktan sonra ise size gönderilir. Bu süreç ortalama 5-6 iş gününde tamamlanır. Detaylı bilgi için Kargo Süreci sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Satın aldığım ürünü iade edebilir miyim?

sutore, ticari amaçla hareket etmeyen bireysel satıcılar kapsamında aracılık hizmeti sunduğu için koşulsuz iade gerçekleştirememektedir. Detaylı bilgiye ulaşmak için İptal/İade Süreci sayfasını inceleyebilirsiniz.

SATICILAR

Neden sutore üzerinden satış yapmalıyım?

sutore, Türkiye’nin ilk premium sneaker platformudur. sutore’nin seçkin bir platform olması ve sağlamakta olduğu %100 orijinallik güvencesi, ürünlerinizin satılma olasılığını son derece yükseltir ve aynı zamanda satış sürecini kolaylaştırır.

sutore üzerinden nasıl satış yapabilirim?

Satıcı alanına erişmek için sutore hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Satıcı Özel” sayfasından kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Onay sürecinde ne yapmalıyım?

Ürününüzün satışa çıkması için WhatsApp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçmeniz ve talep edilecek belgeleri eksiksiz bir şekilde ekibimizle paylaşmanız gerekmektedir.

Ürünümü istediğim fiyattan satabilir miyim?

Satıcı alanı üzerinden ürünün fiyatını istediğiniz gibi belirleyebilir, istediğiniz zaman bu fiyatı güncelleyebilirsiniz.

Ürünümü sutore'ye satabilir miyim?

sutore bir aracı hizmet sağlayıcı platformdur, ürünlerin alıcısı değildir.

Komisyon oranlarınız nasıl?

Gerçekleştirmiş olduğunuz başarılı satış sayısı ve senelik satış hacmine göre komisyon oranınız 9% – 16% arasında değişiklik gösterir.

Ürünüm satıldıktan sonra ne yapmalıyım?

Öncelikle satışınız başarıyla gerçekleştiği için tebrik ederiz. Bu aşamadan sonra yapmanız gerek tek şey ürününüzü size sağladığımız talimatlara uygun bir şekilde paketlemeniz ve kontrol merkezimize göndermeniz olacak.

Ürünümün ödemesini ne zaman alacağım?

Kontrol merkezimize ulaşan ürününüzün orijinalliğinin doğrulanmasını takip eden ilk çarşamba veya cuma gününde ödemeniz iyzico tarafından hesabınıza aktarılır.