İptal & İade Süreci

İptal

Ürününüz henüz satıcı tarafından kontrol merkezimize gönderilmek üzere kargoya verilmediyse sitemiz üzerinden siparişinize ilişkin iptal talebinde bulunabilirsiniz. Ürününüzün kargoya verilmiş olma ihtimali nedeniyle satıcının iptal talebini reddetme hakkı olduğunu unutmamalısınız.

Ürününüz ilk 3 iş günü içerisinde satıcı tarafından merkezimize gönderilmediyse ürün size kargolanıncaya dek siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ancak ürün açıklamasında özel olarak belirtilmiş durumlarda bu hakkınızın kullanımı sınırlandırılabilir.

Ödeme iadeleriniz aynı gün içerisinde gerçekleştirilecektir. İade süreci bankanıza bağlı olarak farklılık gösterebilir.

İade

Ticari amaçla hareket etmeyen bireysel satıcılar kapsamında aracılık hizmeti sunduğumuz için platformumuzda koşulsuz iade yapılamamaktadır. Diğer taraftan, ürünlerin satıcısı biz olmadığımız için satın almış olduğunuz ürünü stoğumuzdaki başka bir ürünle değiştirmemiz veya stoğumuza ekleyip ücret iadesi yapmamız maalesef mümkün değil.

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri komisyonsuz bir şekilde satışa çıkarabilirsiniz.

Ürün ilandaki niteliklere uygun kalitede değilse, ilanda yer almayan bir hasar içeriyorsa veya ürünün orijinal olmadığını düşünüyorsanız ürünün teslim günü dahil olmak üzere 1-3 iş günü içerisinde inceleme talebinde bulunabilirsiniz.

Talebinizin işleme alınması ve ürünün merkezimize ulaşmasının ardından 1-3 iş günü içerisinde kontroller sağlanacak ve iade koşulları gerçekleşmişse aynı gün içerisinde ödeme iadeniz gerçekleştirilecektir.