supreme
Yine Mi Supreme? 2

Geçtiğimiz ürünlerinden sonra hepimizin artık alıştığımız yıllık Supreme ve Nike işbirliği açıklandı. Bu sene Supreme’in dokunuşunu göreceğimiz model, kardeşleri Air Max 95 ve Air Max 98’den sonra Air Max Plus olacak.

Air Max Plus’lar “University Red/Varsity Maize”, “Hyper Grape/Varsity Maize” ve “White/Red” olmak üzere 3 farklı renkte bize sunulacak. Bunlardan “University Red/Varsity Maize” ve “Hyper Grape/Varsity Maize”in 15 Ekim’de Supreme’in sitesi üzerinden çıkması planlanıyor. “White/Red” modeli ise 1 Kasım’da çıkacak. Nike’ın bu tip ayakkabıları çıkardığı “SNKRS” platformunda çıkıp çıkmayacağı kesin olmasa da geçtiğimiz Supreme ve Nike ayakkabıların çıkmış olması, Air Max Plus’ın da çıkma olasılığını arttırıyor.

Supreme, ayakkabıların yanında, her Air Max Plus modeli için de aynı renk kombinasyonları ile 3 adet şapka satışa sunacak. Ayakkabı ve şapkaların yanındaki desenlerde, siz göremediyseniz söyleyelim, Supreme yazmakta. Maalesef ayakkabı ve şapkaların fiyatı henüz açıklanmış değil.